21 Mayıs 2012 Pazartesi

New Peptin Facial Lifting Mask Kullanım

New Peptin Lifting Mask, tek kullanımlık bi ambalajda 13TL'ye satılıyor. Benzeri maskelerden daha sıvı. İçinde birikmiş sıvının kıvamı su gibi. İlk kullanımım olduğundan paketi açarken, suyu yere döküldü. Neyse "Kalan sağlar bizimdir" deyip, maskeyi açtım....Enteresan! Maske muadillerinin aksine bi şekilde :) Boyu kısa, eni geniş. Bildiğin kulaklarını bile kaplayan bi maske :)


"Peptitler cildi toparlamaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur, ince çizgiler ile savaşır. Hyalüronik Asit ise derinlemesine nem verir." Yazıyor. 


Su yere dökülmese iyiydi ya neyse, kalan hafif nemli maskeyi yüze yerleştirdim. Sanki mentollü gibi, önce ferahlama sonra yanma hissine benzer bi his yaşadım. Daha fazla bekleyebilirdim ama mentol hissinden korktum. "Zaten alerjiğim, kızaracak, döküntüler çıkacak" diye endişelenip sadece yazdığı süre kadar bekledim (10dk) 


Maskeyi yüzümden aldım. Yüzümü yıkamadım. (Ürün kullanım talimatında açık bilgi yok, pek bilinen de bir ürün değil. Sınırlı bikaç blogda yıkamadıklarını okuyup, ben de yıkamadım) Üzerine rutin nemlendiricilerden birini sürüp uyudum. Korktuğumun aksine alerji vb olmadı. Lifting !Tek kullanım ile farkedilir bi değişim olmadı. Nem derseniz, yumuşacık bi etki olmadı. 

SONUÇ : Denenebilir. Ama kendi açımdan; İçindeki sıvının yarısı yere döküldü ondan mıdır bilemem, devamında düzenli olarak kullanmaya ikna olacağım bi sonuç almadım. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder