30 Mayıs 2012 Çarşamba

Pastel - Kokulu Oje Kullanım

"Ojenin de postu olur muymuş?" diye düşünüyordum ama, her yerde, mucizeymiş gibi bahsediliyor ya, konuşmazsam çatlarım :)


Sür, kurut ve kokla sloganıyla satılıyor. İşte artık ne denk gelirse..Ananas/tarçın/greyfurt vs pek çok koku var.  Kokusundan ziyade minik şirin kutusu hatrına, hindistan cevizi kokulu-krem renk olanı aldım. (Kahverengi olanın rengi pek iyi değil gibiydi, yeşilin modası geçti filan derken, en alınabilir renk bu gibi geldi.) İyi hoş sürdüm-kuruttum-kokladım :) Tamam öyle buram buram kokusu yok, sadece ellerinizi burnunuza yaklaştırınca kokuyor da, ay ama bu (hala var mı bilmiyorum) eski zamanlarda kokulu silgiler olurdu, hah işte onlar gibi kokuyor ! Kusura bakmasınlar ama bu ürün sadece 5-8 yaş arasındaki kız çocuklarının ilgisini çeker! O yaştaki çocuğun tırnaklarına oje sürmesine (Nihayetinde kimyasal) kaç anne-baba izin verir bilemem ! Renk de/koku da bana hitap etmedi. Ama bak hakkını da yemeyeyim, kutu şirin :)

Ha 2,5 liralık ojenin güzeli ne/kötüsü ne, onda değilim de, "Türkiye'nin ilk ve tek parfümlü ojesi" diye iftihar ne yahu! Ülke kadınları olarak çok önemli bi eksiğimizdi !

Pastel'in bi sürü/bi sürü çooook güzel renkli, severek kullandığım ojesi var. (Bi ara renkleri eklersem iyi olacak) Ama bu koku işi en azından bana hiç hitap etmedi ! Neyse, emeğinize sağlık ne diyelim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder