29 Mayıs 2012 Salı

Rival De Loop Canlandırıcı Göz Kapsülü Kullanım

Rossmann ve Watsons' a girip de boş çıkmak mümkün değil sanırım... Her kontrolsüz tüketici gibi, her defasında şırıltılı-pırıltılı ambalajlara ve ucuzluğa kanıp düşünmeden, bi sürü şey aldım.(Almaya devam ediyorum) Haliyle 10 ürün alıyorsam 5'i bana uymayabiliyor.

Bu defa ki alışverişim : RDL Canlandırıcı göz kapsülü oldu. "Yosun ekstreli, A ve E vitaminki canlandırıcı göz maskesi" yazıyor. İnsanı ikna etmeye yetiyor değil mi? :)

Özellikle seyahatlerde, yanına koca koca şişeler almaktansa, tek kullanımlık kapsülleri- seyahat boyu ürünleri çok seviyorum. Ki, bu ürün de 7 (tek kullanımlık) kapsülden oluşuyor. Ne güzel, ne güzel ! Kapsülü, ince yerinden koparıp, göz çevreme masajla sürdüm. Gece kullandım, iyi de olmuş, çünkü gündüz kullanıma uygun değil. Yağlı, cıvık bir görünüm bırakıyor. Göz çevresindeki o yağlı görünüm emilmiyor. Parıl parıl parlıyor. Üzerinin makyaj tutması imkansız. Eklemeliyim; bu yağlı yapısı biraz işkillendirmesine rağmen alerji yapmadı. Ancak; belirgin bi nemlilik gözlemlemedim. Sabah uyandığımda fresh bi göz çevresi asla olmadı. Ama inadım inat deyip, 7 gece üst üste kür olarak kullandım.  "Sürekli kullanımda kırışıklık azalır, cilt düzleşir" yazıyor. Doğrusu bu ya, sürekli kullanmın gerçekten işe yarayabileceğine ikna olmadım. Yaklaşık 7 TL civarında..

Sonuç : Boya, parfüm, paraben içermemesi ile ilginizi çekici. Tek kullanımlık olması vesilesiyle hijyenik. Seyahatlar için uygun. At çantaya, oh ne rahat. Denenebilir. Kendi açımdansa, yeniden almayı düşünmem.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder